Sensorinis Smėlio ir Vandens Žaidimų Staliukas KOPA

 291.00

KOPA – skaidrus sensorinis žaidimų staliukas, skirtas vandens bei smėlio žaidimams namuose ar lauke.

Sensoriniai žaidimai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius, stimuliuoja visus 5 pagrindinius pojūčius, gerina gebėjimą susikoncentruoti bei yra neabejotinai smagūs užsiėmimai vaikams!

 

Smėlio ir vandens žaidimų staliukas KOPA yra skirtas įtraukiančiai sensorinei veiklai ir atpalaiduojančiam laisvam žaidimui namuose ar lauke.

Smėlio sttaliuke išformuota kopos formos banga atskiria dvi ertmes, tad vienoje galėsite žaisti su vandeniu, o kitoje – smėliu. Sumaišykite viską kartu ir mėgaukitės sensoriniais potyriais!

Sensoriniai žaidimai lavina smulkiosios motorikos įgūdžius, stimuliuoja visus 5 pagrindinius pojūčius, gerina gebėjimą susikoncentruoti bei yra neabejotinai smagūs užsiėmimai vaikams!

Nuo pat gimimo vaikai mokosi pažinti pasaulį per pojūčius. Mažiausieji viską liečia bei kiša į burną, vėliau eksperimentuoja leisdami įvairius garsus bei”kuria muziką” iš namuose esančių puodų ir kitų virtuvės prietaisų.

Kalbėdami apie sensorinius žaidimus, dažniausiai išskiriame užsiėmimus susijusius su lytėjimu – žaidimą su smėliu ir vandeniu ar įvairiomis natūraliomis medžiagomis. Tačiau ir kiti pojūčiai yra itin svarbūs vaiko visapusiškam vystymuisi.

Žaisdami su skirtingų tipų medžiagomis, daiktais ir skoniais, vaikai išmoksta naujai kalbėti apie juos supančią aplinką. Plečiasi vaikų žodynas, jie pradeda apibūdinti viską išsamiau ir tiksliau. 

Įtraukite visus pojūčius į kasdieninius žaidimus!

Sensorinis smėlio ir vandens staliukas KOPA turi medžiaginę lentynėlę, ant kurios galėsite susidėti naudojamas žaidimo priemones.  Medžiaginis uždangalas neleis sušlapti priemonėms, jei paliksite staliuką lauke ir apsaugos nuo dulkių namuose. Skaidrų dubenį galite lengvai nuimti pasibaigus žaidimui ir išvalyti.

Staliuko dydis 511x503x728 mm.

 

Svoris 7 kg
Išmatavimai 76 × 56 × 25 cm