Apmokėjimas.

Šiuo metu edu2play.com galima rinktis šiuos mokėjimo būdus:
1. Mokėjimas per jūsų banko el. bankininkystės sistemą. 

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, būsite nukreipiami į mokėjimų inicijavimo sistemą „Paysera“, iš kurios galėsite pasiekti savo naudojamą banką ir atlikti mokėjimą.

2. Mokėjimas banko kortele per “Stripe”

Greitai ir patogiai apmokėkite už savo pirkinius banko kortele. „Stripe“ yra saugi  mokėjimų valdymo sistema, priimanti daugumą mokėjimų tipų, įskaitant pagrindines kreditines korteles ir skaitmenines pinigines, tokias kaip „Google“ ir „Apple Pay“. Suvesite reikiamus banko kortelės duomenis ir Jūsų užsakymas bus iš karto apmokėtas. Suvedus kortelės duomenis Jums gali reikėti patvirtinti asmens tapatybę, tam būsite nukreipti į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui.

 

3. Mokėjimas bankiniu pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą per vieną kalendorinę dieną, atliekant tarptautinį pavedimą per tris kalendorines dienas. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Jūsų užsakymo numerį. Mes išsiųsime Jums prekes arba pradėsime užsakomąją gamybą iškart po pinigų gavimo į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą.