Sensorinė žaidimų širmelė

 545.00

Tai unikali modulinė sensorinė žaidimų širmelė, skirta erdvės atskyrimui, vaidmenų žaidimams ir smulkiosios motorikos lavinimui. Ji lavina vaizduotę ir sukuria daug galimybių mokytis žaidimo metu.

Įsigydami širmelę kartu gausite 50 veltinių kamuoliukų Uogos, kad žaidimai iškart prasidėtų!

Tai unikali mūsų sukurta sensorinė žaidimų širmelė, skirta erdvės atskyrimui, vaidmenų žaidimams ir smulkiosios motorikos lavinimui.

edu2 Sensorinė žaidimų širmelė laimėjo Auksinį A’Design apdovanojimą vaikų produktų dizaino kategorijoje 2017-2018! A’Design yra didžiausias pasaulyje dizaino konkursas, skirtas apdovanoti geriausią dizainą, dizaino koncepciją bei produktus.

Sienelėse esančios skylutės vilioja vaikus eksperimentuoti ir išreikšti save. Vaikai galės kurti dekoracijas savo žaidimams arba vaidinimams. 

Sustatykite širmelę ratu ir žaiskite visų laikų mėgstamiausią vaikų žaidimą – “namai”!

Sustatę sieneles kampu, galėsite atitverti patalpos erdvę ramesniam žaidimui. Naujoje erdvėje galite kartu su vaikais skaityti pasakas, mokytis ir pažinti naujus dalykus arba leisti vaikui trumpam pabūti ramybėje.

Įsigydami širmelę gausite 50 veltinių kamuoliukų Uogos, dekoruokite širmelę ir pradėkite žaisti iškart!

Apie sensorinę žaidimų širmelę:

  • Sustatykite sienutes ratu ir sukurkite namelį vaidmenų žaidimams
  • Naudokite širmelę erdvės atskyrimui, sukurdami žaidimo ar poilsio zoną
  • Širmelėje yra 685 skylutės sensoriniams įgūdžiams lavinti
  • Dekoruokite širmelės skylutes virvelėmis, kištukais, iš popieriaus išlankstytomis figūromis.
  • Susilanksto iki vienos sienelės pločio
  • Pagaminta iš baltos laminuotos faneros
  • Sienelės aukštis 89 cm, plotis 51cm, išskleidus visų penkių sienelių plotis 2,62 m.
  • Svoris 15kg

SensorySpaceDivider

Atsiliepimai apie sensorinę žaidimų širmelę:

“Sensorinė širmelė priklauso tai rūšiai žaislų, kuriuos kiekvieną kartą gali skirtingai panaudoti. Gerai apgalvotų mechanizmų dėka, 5 sujungtos sienos, kurias galima įvairiai išlankstyti, mūsų namuose virsdavo skirtingo dydžio ir išplanavimo namais, bilietų kasa prie cirko arenos, parduotuve, garažu, šuns būda ir pan. Širmelė puikiai atskiria žaidimo erdvę, greitai ir lengvai galima keisti jos buvimo vietą, o tai yra didelis privalumas žaidžiant vaidmeninius žaidimus.” – Agnessa, tinklaraščio apie vaikus Pusė Musės autorė.

Priedai

Prakišdami pro skylutes įvairiaspalves medžiagas, kištukus, popierių ar virveles, vaikai mokysis rišti mazgelius, skaičiuoti, o tuo pačiu lavins savo pirštukus.

Svoris 15 kg