Virvelių rinkinys Spalvotos gyvatėlės

 39.00

Skirtingų spalvų pintos virvelės bus naudingos žaidžiant su edu2 sensorine širmele. Rinkinyje rasite 10 pintų spalvotų virvelių, kurias galėsite kišti pro 685 sensorinės širmelės skylutes!

Sensoriniai žaidimai yra ne tik smagūs, bet ir svarbūs vaiko protinių gebėjimų vystymuisi. Ar žinote, kad per pirmuosius vaiko gyvenimo metus išsivysto trilijonai smegenų ląstelių jungčių? Kiekvienas žaidimas su pirštukais formuoja naujas arba stiprina jau susikūrusias jungtis. Kuo daugiau sensorinių žaidimų, tuo lengviau ateityje bus mokytis laikyti įrankius, pieštukus, užsisegti drabužius bei rašyti. 

Skirtingų spalvų pintos virvelės SPALVOTOS GYVATĖLĖS bus naudingos žaidžiant su edu2 sensorine širmele. Kišdami virveles pro širmelės skylutes, vaikai lavins akių-rankų koordinaciją. Vaikai aplinkinį pasaulį pažįsta per savo pojūčius, tad liesdami pintas virveles lavins savo sensorinius pojūčius. Net jei ir dar neturite edu2 sensorinės žaidimų širmelės, virveles galite naudoti ir kitiems žaidimams kaip raidžių, formų dėliojimui.

Rinkinyje rasite 10 pintų virvelių, kurias galėsite kišti pro 685 sensorinės širmelės skylutes!

Svoris 0.5 kg