Žaidimų baldas Tetrikubas

 499.00 629.00

Tetrikubas – tai minkštas, lengvas ir smagus žaidimų baldas-konstruktorius, lavinantis vaiko kūrybišką, loginį ir erdvinį mąstymą.

Neribotos žaidimo galimybės su Tetrikubu padeda  vaikams patirti naujų nuotykių, susikurti savo unikalią erdvę ir išreikšti save.

 

 

Ištrinti

Minkštas, lengvas ir linksmas žaidimų baldas-konstruktorius Tetrikubas, lavinantis vaiko kūrybišką, loginį ir erdvinį mąstymą. Neribotos žaidimo galimybės su Tetrikubu padeda vaikams patirti naujų nuotykių, susikurti savo unikalią erdvę ir išreikšti save.  Tetrikubas buvo sukurtas, prisimenant mūsų mėgstamus žaidimus “tetri” ir “kubiką-rubiką”.

Kuo ypatingas Tetrikubas?

Tetrikubas susideda iš 7 skirtingų detalių – dėliojant  jas į kubą, lavėja vaiko erdvinis ir loginis mąstymas.

Iš kubo detalių vaikai gali susikurti žaidimų aikštelę, labirintą, tvirtovę, gulbę, robotą, baldelius gimtadienio šventei ir kiekvieną kartą nustebinti mus neribotos vaizduotės galimybėmis. Gebėjimas įžvelgti paukštį paprastoje detalėje ir sukurti apie tai visą istoriją yra nuostabus vaikystės sugebėjimas!

Vaikams smagu žaisti kartu su draugais ar tėvais, patirti naujų nuotykių, džiaugtis savo atradimais ir pasiekimais. Tetrikubas patinka ir mažiems, ir dideliems vaikams.

Techniniai duomenys

Pagamintas iš baldinio porolono bei apsiūtas geros kokybės impregnuotu arba baldiniu audiniu

Visų detalių užvalkalai yra su užtrauktukais ir lengvai nuimami bei uždedami po skalbimo

Lengvai išvalomas ir atsparus

Sudėto Tetrikubo dydis yra 60 x 60 x 60 cm

Dėl savo lengvumo tinkamas tiek mažiems, tiek didesniems vaikams.

Tetrikubas pradedamas gaminti tik suformavus užsakymą.

 

Svoris 15 kg
Išmatavimai 60 × 60 × 60 cm
Spalva

Sezoninės spalvos, susisiekite, Jūsų pasirinktos spalvos