edu2 Lavinamasis šviesos žaidimų staliukas

 399.00 455.00

edu2 Lavinamasis šviesos žaidimų staliukas yra skirtas kūrybai, žaidimui ir pažinimui. Ant šviesos staliuko galite žaisti su smėliu, piešti su guašu, uždėti įvairius objektus ir stebėti, kaip šviesa juos pakeičia.

Šviesa padeda sukaupti dėmesį, o piešimas smėliu ar guašu nuramina.

 

Ištrinti

edu2 Lavinamasis šviesos staliukas yra skirtas kūrybai, žaidimui ir pažinimui. Šviesa padeda vaikui susikaupti, nusiraminti bei pamatyti įprastas spalvas naujai.

Ant šviesos staliuko galite žaisti su smėliu, piešti su guašu, pažinti spalvas bei formas, uždėti įvairius objektus ir stebėti, kaip šviesa juos pakeičia. Matinis stiklo paviršius tolygiai skleidžia šviesą dėl viduje įmontuotos šviesos juostelės.

Šviesa pritraukia dėmesį, sužadina smalsumą, stimuliuoja protinę veiklą. Šviesos staliukas itin mėgstamas ikimokyklinio ugdymo įstaigose bei vaikų žaidimo erdvėse. Nors edu2 staliukas pirmiausia yra skirtas 3-8 metų amžiaus vaikams, pastebėjome, kad vyresni broliai ir sesės mielai įsitraukia į raminančius, kūrybiškus užsiėmimus ant edu2 šviesos staliuko.

Apie edu2 šviesos staliuką:

  • Estetiškas dizainas ir puiki kokybė
  • Lavinamoji priemonė rašymo, skaitymo ir matematikos įgūdžių tobulinimui
  • Daugybė žaidimo ir mokymosi galimybių
  • Pritraukia ir padeda išlaikyti vaiko dėmesį
  • Skatina vystytis kūrybiškumui
  • Lengva nuvalyti
  • Pagamintas iš laminuotos baltos faneros, 5mm grūdinto stiklo, LED juostelių, jungiklis jungiamas į elektros tinklą.
  • Dydis 70x50x21cm, svoris 11kg.

Light Play Stories on edu2 Light Table

Šviesos staliuko žaidimų rinkiniai

Norint džiaugtis įvairiomis žaidimo galimybėmis, siūlome įsigyti ir skaidrų edu2 antstalįLipdykite smėlio pilis, pieškite, ar mokykitės rašyti ant smėlio. Iš popieriaus išlankstykite laivelį ir išplaukite į kelionę.

Žaidimams su smėliu, naudokite mūsų ąžuolinius įrankėlius – Smėlio sodai, o norint  daugiau natūralių priemonių rinkitės – Gamtos stebuklus. Uždėkite medžio šakeles ar lapą ant šviečiančio paviršiaus ir stebėkite jų sandarą, pažinkite gamtą.

edu2 rinkinukas Miško pasakos padės vaikams patiems sukurti pasaką ant šviesos staliuko su mielais miško žvėreliais. Junkite žodžius į sakinius, o sakinius – į rišlų pasakojimą.

Darželiai ir mokymosi įstaigos gali kreiptis dėl individualaus pasiūlymo.

 

Svoris 11 kg
Išmatavimai 70 × 50 × 21 cm
Rinkinys

Šviesos staliukas, Šviesos staliukas su antstaliu