Veidrodinės Miško Pasakos, istorijų pasakojimo rinkinukas

 39.00

Vaikai mėgsta klausytis stebuklingų pasakų, ypač prieš miegą.

Šioje mažoje juodoje dėžutėje rasite 12 veidrodinių figūrėlių, vaizduojančių meškutį, pelėdą, kiškį, ežiuką, lapę, krūmą, miško žolę, medžius. Veidrodiniai paviršiai suteikia žaismingumo ir magiškumo. Kiekvieną vakarą pasaką sekti gali vis kitas veikėjas.

Medinę pusę galite nuspalvinti ir sukurti naują personažą, emociją ar stilių. Figūrėles įstatykite į rėmelius ir sukurkite erdvinę miško aikštelę vaidmenų žaidimams dienos metu.

Paleiskite vaizduotę ir kurkite istorijas su “Miško pasakomis”!

 

Istorijų pasakojimo rinkinukas Veidrodinės Miško Pasakos susideda iš teminių formelių, kurias galima dėlioti ant edu2 šviesos staliuko paviršiaus arba, sujungus didžiąsias formeles vieną su kita, sukurti miško scenovaizdį.

Ar pastebėjote, kaip vaikai mėgsta save stebėti veidrodyje? Tai ne šiaip sau grožėjimasis savimi, veidrodžiai padeda vaikams stebėti ir pažinti save.

Veidrodinės figūrėlės ne tik sukuria įdomesnę aplinką vaikui, bet ir atspindi šviesą keliomis kryptimis. Vaikai gali džiaugtis saulės zuikučius, stebėti figūras įvairiais kampais, arba žaisti su mielais miško herojais.  

Susistatę sceną iš figūrėlių, kurkite ir sekite pasakojimus kartu su vaikais, lavinkite vaizduotę ir rišlią kalbą. Žaisdami padėkite vaikams jungti žodžius į sakinius, o sakinius į vientisą istoriją.

Rinkinyje rasite 13 didelių ir mažesnių veidrodinio paviršiaus figūrėlių, vaizduojančių miško žolytę, medžius, krūmą, meškutį, pelėdą, kiškį, ežiuką bei lapę. 

Svoris 0.2 kg