Lavinamasis šviesos staliukas

 399.00 455.00

Lavinamasis šviesos staliukas yra skirtas kūrybai, žaidimui ir pažinimui. Ant šviesos staliuko galite žaisti su smėliu, piešti su guašu, uždėti įvairius objektus ir stebėti, kaip šviesa juos pakeičia.

 

Ištrinti

Šviesa padeda vaikui pamatyti tuos pačius objektus naujai ir kelia susidomėjimą. Lavinamasis šviesos staliukas yra skirtas kūrybai, žaidimui ir pažinimui.

Ant šviesos staliuko galite žaisti su smėliu, piešti su guašu, pažinti spalvas bei formas, uždėti įvairius objektus ir stebėti, kaip šviesa juos pakeičia. Matinis stiklo paviršius tolygiai skleidžia šviesą dėl viduje įmontuotos šviesos juostelės.

Šviesa pritraukia dėmesį, sužadina smalsumą, stimuliuoja protinę veiklą. Šviesos staliukas itin mėgstamas ikimokyklinio ugdymo įstaigose bei vaikų žaidimo erdvėse. Šviesos staliukas sukurtas 3-8 metų amžiaus vaikams.

Apie staliuką:

  • Estetiškas dizainas ir puiki kokybė
  • Lavinamoji priemonė rašymo, skaitymo ir matematikos įgūdžių tobulinimui
  • Daugybė žaidimo ir mokymosi galimybių
  • Pritraukia ir padeda išlaikyti vaiko dėmesį
  • Skatina vystytis kūrybiškumui
  • Lengva nuvalyti
  • Pagamintas iš laminuotos baltos faneros, 5mm grūdinto stiklo, LED juostelių, jungiklis jungiamas į elektros tinklą.
  • Dydis 70x50x21cm, svoris 11kg.

LightTable

Priedai

Norint džiaugtis įvairiomis žaidimo galimybėmis, siūlome įsigyti ir skaidrų edu2 antstalįLipdykite smėlio pilis, pieškite, ar mokykitės rašyti ant smėlio. Iš popieriaus išlankstykite laivelį ir išplaukite į kelionę.

Žaidimams su smėliu, naudokite mūsų ąžuolinius įrankėlius – Smėlio sodai, o norint  daugiau natūralių priemonių rinkitės – Gamtos stebuklus. Uždėkite medžio šakeles ar lapą ant šviečiančio paviršiaus ir stebėkite jų sandarą, pažinkite gamtą.

edu2 rinkinukas Miško pasakos padės vaikams patiems sukurti pasaką ant šviesos staliuko su mielais miško žvėreliais. Junkite žodžius į sakinius, o sakinius – į rišlų pasakojimą.

Darželiai ir mokymosi įstaigos gali kreiptis dėl individualaus pasiūlymo.

 

Svoris 11 kg
Išmatavimai 70 × 50 × 21 cm
Rinkinys

Šviesos staliukas, Šviesos staliukas su antstaliu