Kūrybiniai spalvinimo trafaretai MARGA

 19.00 29.00

Kūrybiniai spalvinimo trafaretai MARGA susideda iš 4 skirtingų raštų randamų gamtoje.

Spalvinkite pasidėję trafaretus ant edu2 šviesos staliuko paviršiaus ar popieriaus. Spalvinimas jau seniai žinomas kaip atsvara stresui, nes atpalaiduoja mūsų smegenis bei moko sukaupti dėmesį. Taip pat spalvinimas lavina smulkiąją motoriką.

Ištrinti

Kūrybiniai spalvinimo trafaretai MARGA susideda iš 4 skirtingų raštų randamų gamtoje. Spalvinkite pasidėję trafaretus ant edu2 šviesos žaidimų staliuko ar popieriaus. 

Realus pasaulis retai būna juodai baltas. Jame gausu dryžių, potėpių, taškų, raštų ar spalvotų dėmių. Būtent tai ir yra gražu!

Šiame rinkinyje rasite 4 gamtos įkvėptus spalvinimo trafaretus su bičių korio, kriauklės, lapų ląstelių pro mikroskopą ir voratinklio raštais.

Senovės sanskrito kalba mārga reiškia “pasiekiamumas; žymė, randas; laukinio gyvūno takas”. O lietuvių kalboje, kuri yra viena seniausių šnekamųjų kalbų Žemėje, marga reiškia “pilnas spalvų, raštų, reikšmių”.

Vaizduokite, spalvinkite, kurkite savo pasaulį su MARGA!

Spalvinimas jau seniai žinomas kaip atsvara stresui, nes atpalaiduoja mūsų smegenis bei moko sukaupti dėmesį, kas ypač aktualu vaikams. Taip pat spalvinimas lavina smulkiąją motoriką, nes užsiėmimas įtraukia tiek logiką, spalvinant įvairias formas, tiek kūrybiškumą, derinant ir maišant spalvas.

Kūrybiniai MARGA trafaretai yra lazeriu pjaunami iš tvirto ir plono 3 sluoksnių kartono. Ant edu2 šviesos staliuko paviršiaus telpa 2 stačiakampiai trafaretai, o apvalūs trafaretai yra patogaus dydžio, kad juos lengvai susidėtume į rankinę.

Svoris 0.5 kg