Medinės kaladėlės PILIS

 53.00

PILIS tai medinių kaladėlių rinkinys pilių statymui ir žaidimams. 

Rinkinys susideda iš 30 skirtingų formų kaladėlių, 10 kortelių su Lietuvos pilių vaizdais, istoriniais faktais bei medvilninio maišelio. Žaidimas su kaladėlėmis ir konstravimas yra vienas iš vertingiausių vaikų lavinimo užsiėmimų.

Ar žinote, kad Lietuvoje yra apie 1000 piliakalnių ir beveik ant pusės jų kadaise stovėjo medinės ir mūrinės pilys? Lietuva – pilių šalis. Įkvėpti savo šalies didingos istorijos, sukūrėme unikalų medinių kaladėlių rinkinį PILIS pilių statymui ir žaidimams. 

Medinių kaladėlių rinkinys PILIS susideda iš 30 skirtingų formų kaladėlių, 10 kortelių su Lietuvos pilių vaizdais, istoriniais faktais ir legendomis bei 2 kortelių savo pilių kūrybai. Rinkinyje taip pat rasite medvilninį maišelį, į kurį galėsite susidėti visas kaladėles.

Kaladėlės PILIS padarytos iš mūsų nacionalinio medžio – ąžuolo. Visos medinės kaladėlės yra rankų darbo, dėl to kiekviena detalė šiek tiek skiriasi.  

Vaikai nuo pat mažens mėgsta žaisti su įvairių formų kaladėlėmis, o kuo didesni vaikai, tuo sudėtingesnės detalės ir konstrukcijos. Žaidimas su įvairiomis kaladėlėmis ir konstravimo detalėmis, pasirodo, yra ne tik smagus užsiėmimas. Vaikai, kurie žaidžia su kaladėlėmis, kūrybiškiau gyvenime žiūri į problemų sprendimus. Taip pat, moksliniai tyrimai nustatė, kad konstravimo žaidimai nuo pat mažens padeda vaikams pajausti skaičiavimo malonumą.

Svoris 0.5 kg