Picasso dėlionės

 39.00

Picasso dėlionės – tai 33 abstrakčių formų spalvotas formeles ir 4 korteles, kurių pagalba galėsite sudėti 3 Picasso tapytus portretus ir laisvai kurti kitus veidus, fantastines būtybes ir istorijas.

“Man prireikė ketverių metų, kad tapyčiau kaip Rafaelis, ir viso gyvenimo, kad tapyčiau kaip vaikas” Pablo Picasso.

Kiekvienas gali kurti! Pasinerkite į garsaus dailininko Pablo Picasso pasaulį su šiuo peršviečiamų spalvingų figūrėlių rinkiniu, vaizduojančiu tris žymius menininko portretus.

Pamatyti pasaulį menininko akimis

Picasso dėlionių rinkinyje rasite 33 abstrakčias figūrėlės bei 4 pagalbines korteles. Vienoje kortelės pusėje yra Picasso tapytas portretas ir kitoje pusėje – portreto dėlionės instrukcija. Kortelių pagalba galėsite sudėlioti figūrėles į tris portretus: Moteris su gėle, Moteris su skrybėle ir Maja su jūreivio kostiumu. Pamatykite pasaulį Pablo Picasso akimis!

Pažadinti vaizduotę

Tačiau tai dar ne viskas. Su Picasso dėlionėmis galėsite sukurti daugybę kitų portretų ar fantastinių būtybių. Karalius, lapė ar vyras su miego kauke… Kadangi figūrėlės yra skaidrios,  tai padėję jas ant edu2 šviesos stalo ar kito šviečiančio paviršiaus, galėsite kurti švytinčius meno kūrinius.

Belieka pažadinti vaizduotę ir nerti į kūrybos bangas!

Kas mus įkvėpė sukurti Picasso dėliones?

Portretai gali būti visokie. Kai matome žmogų pirmą kartą, dažniausiai pastebime veido, lūpų ar nosies formą, odos ar akių spalvą. Kai žiūrime į artimą žmogų, įžvelgiame charakterį, jausmus, būsenas, net mintimis jaučiame atstumą, kuris šią akimirką jus skiria.

Ar žinote, ką mato vaikai, žiūrėdami į jūsų veidą? Ir kodėl Pablo Picasso portretai tokie neįprasti?

Menas turi įstabią galią jungti žmones, kurie mato pasaulį skirtingai. Jame nėra vieno teisingo atsakymo, nėra vienos visiems gražiausios spalvos. Būtent apie tai galvojome, kurdami Picasso dėliones.

Dizainą sukūrė jauna, talentinga dizainerė Lada Moskalenko. Fotografijas darė mūsų mėgstamiausias fotografas Karolis Milaševičius.

 

Svoris 0.3 kg
Išmatavimai 9 × 9 × 5 cm