Nuotolinis ugdymas

Ugdytojai ir tėvai susidūrė su rimtu iššūkiu per ypatingai trumpą laiką pereiti prie nuotolinio ugdymo. Reikia ne tik pasirinkti ir išmokti naudotis skaitmeninėmis platformomis, bet ir pergalvoti kaip pateikti ugdomąją medžiagą, sukurti naują mokymosi ritmą. Tai yra sudėtinga ir vaikams, ir tėvams, ir ugdytojams.

Mes galime Jums padėti praktiškai ir paprastai organizuoti ikimokyklinį ugdymą.

Nuotolinio ugdymo organizavimas    Nuotolinio ugdymo organizavimas    Nuotolinio ugdymo organizavimas

Jūsų virtualus darželis. Sukursime Jūsų įstaigos virtualią bendrą erdvę Google Classroom e-platformoje, kur visi Jūsų darbuotojai galės dalintis ugdymo medžiaga, rengti vaizdo susitikimus, bendrauti su tėvais, vaikais ir tarpusavyje;

Greitas ir patogus laiškų siuntimas. Sukursime Jūsų įstaigos paskyrą naujienlaiškių siuntimo platformoje, kad galėtumėte reguliariai visiems tėvams siųsti informaciją bei palaikyti ryšį vieno mygtuko paspaudimu. Apmokysime Jūsų darbuotojus kaip ja naudotis;

Užsiėmimų pritaikymas nuotoliniam ugdymui. Padėsime pritaikyti ugdymo medžiagą nuotoliniam ugdymui. Virtualių susitikimų metu vaikai sunkiau išlaiko dėmesį, todėl svarbu adaptuoti užsiėmimo trukmę, formą ir net turinį.

Kaip tai vyks?

Aptarę Jūsų poreikius bei pasirašę sutartį, mes sukursime Jūsų nuotolinio darželio Gmail elektroninio pašto paskyrą. Ji yra būtina prisijungiant prie „Google Classroom“ platformos.

„Classroom“ yra platforma, kurią naudodami pedagogai gali lengvai kurti ir planuoti užduotis bei bendrauti su kolegomis ar tėvais. Šioje platformoje mes sukursime visą Jūsų darželio paskyrą. Joje bus galima sukurti, kiek tik norite atskirų darželio grupių. Sukūrę šias grupes, prijungsime auklėtojas su jų Gmail elektroniniais pašto adresais, atitinkamai prie tos grupės, kurioje dirba.

Vėliau suorganizuosime video skambutį su auklėtojomis, kurio metu parodysime „Classroom“ naudojimosi galimybes. Apmokysime, kaip sukurti naują užduočių aplanką ir kaip jame patalpinti visus dokumentus, kurie yra susiję su aplanko tema. Tai gali būti naudingos nuorodos, video įrašai, straipsniai, Jūsų sukurtos užduotėlės. Išmokysime, kaip prie aplanko prijungti tėvus.

Prisijungę tėvai matys Jūsų įkeltą informaciją bei galės palikti komentarus ar įkelti atliktas užduotis, nuotraukas. Prisijungus prie „Google Classroom“ labai patogu naudotis kita programa, skirta video pokalbiams – „Google Hangouts“. Parodysime, kaip suplanuoti ir pakviesti kolegas ar tėvus prisijungti prie vaizdo skambučio.

Šios priemonės bus naudingos ne tik karantino metu, bet ir jam pasibaigus. Jūs galėsite dalintis ugdymo medžiaga, stebėti visos įstaigos ir vaikų progresą, reflektuoti ir tobulinti  ugdymo procesus.

Rašykite mums labas@edu2.lt, nurodę savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime dėl individualaus pasiūlymo.