Žaislų nuoma

 5.00 25.00

Išsinuomokite mūsų lavinamąjį šviesos žaidimų staliuką, sensorinę žaidimų širmelę ir smagųjį Tetrikubą vaikų šventei, savaitgaliui arba paprastai dienai, kurią norisi paversti nepaprasta.

Ištrinti

Jau galite išsinuomoti mūsų lavinamąjį šviesos žaidimų staliukąsensorinę žaidimų širmelę ir smagųjį Tetrikubą vaikų šventei, savaitgaliui arba paprastai dienai, kurią norisi paversti nepaprasta.

Šie žaislai patiks ir didesniems, ir mažesniems vaikams. Ryškūs, spalvingi ir lengvi Tetrikubo blokai traukia vaikus ne tik konstruoti, bet ir dūkti. Širmelė vilioja mažylius savo skylutėmis, į kurias galima įverti virveles, įstumti veltinius kamuoliukus ar kamštukus. Taip pat širmelė puikiai tinka visų laikų mėgstamiausiam vaikų žaidimui „namai“. Šviečiantis staliukas traukia mažuosius kaip paslaptis. Pakvieskite vaikus piešti guašu, žaisti su smėliu prie šviesos staliuko, kai ateis laikas ramesniai veiklai.

Mūsų žaislų nuoma yra paprasta. Užsisakykite internetu arba telefonu. Vilniuje galėsite paimti žaislus adresu Paupio g. 28. Už atskirą mokestį galime atsiųsti į kitą miestą.

Jei išbandžius žaidimų baldą bus per sunku su juo išsiskirti ir norėsite įsigyti, nuomos sumą mes įskaitysime kaip dalinį mokėjimą.

Savaitgaliui produkto nuomos kaina 55 EUR (penktadienį pasiimate, o pirmadienį – atvežate).

Skambinkite, rašykite ir rasime Jums tinkamą sprendimą. Mūsų kontaktai +370 699 96092, labas@edu2play.com

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Produktas

Šviesos žaidimų staliukas, Vandens ir smėlio antstalis, Tetrikubas, Sensorinė širmelė, Rinkinukas širmelei